بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر

 

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر


مهمترین عامل برای موفقیت یک وب سایت در بستر وب جلب بیننده می باشد . بطور کلی تعداد بینندگان یک سایت برگ برنده آن برای کسب موفقیت و درآمد در دنیای وب است .


روشن است که فقط یک طراحی جذاب و چشمگیر تضمینی برای آمدن کاربران به سایت شما نمی باشد، بلکه باید بینندگان را به طریقی به سایت جذب نمود .بدون شک بهترین راه برای رفع نیازهای اطلاعاتی کاربران ، موتورهای جستجو می باشند ، یعنی اگر در جستجوی کسب اطلاعات در رابطه با موضوعی خاص و یا به دنبال خدمات و کالایی باشید ، در اولین گام به سراغ موتورهای جستجوگر خواهید رفت .

تقریبا حدود 70% از بازدیدهایی که بر روی وب سایت های بزرگ و یا پورتال ها انجام می شود از طریق جستجو در موتورهای جستجوگر اتفاق می افتد .

استارت سایت با استفاده از توان فنی و قابلیت های موجود در نرم افزار StartSite خدمات بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر (که مهمترین شان Google می باشد) را برای وب سایت ها انجام می دهد .
این خدمات شامل :


 آنالیز صحیح اطلاعات وب سایت یا پورتال
  مشاوره در نقشه و معماری سایت
  کنترل محتوا ، لینک ها و تصحیح آنها
  انتخاب کلمات کلیدی مناسب و متناسب با اهداف مشتری
  ثبت سایت در موتورهای جستجوگر
  استفاده از ابزارهای متنوع google

نرم افزار استارت سایت قابلیت بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر را دارا می باشد . در هر یک از صفحات نرم افزار و یا بخش های کلیدی سه قسمت برای ارتقاء رتبه سایت در جستجوگرها در نظر گرفته شده است .
 

1- عنوان سایت : این بخش شامل عنوان صفحه برای معرفی دقیق تر صفحه به Search Engine می باشد .

2- کلمات کلیدی : این قسمت به شما کمک می نماید با انتخاب کلمات مناسب رتبه صفحه خود و همچنین فرآیند شناسایی به موتورهای جستجوگر را با کیفیتی بالا ارائه نمایید .

3- توضیحات : اغلب موتورهای جستجوگر برای این بخش و هماهنگی آن با دو بخش بالا اهمیت ویژه ای قائل هستند ، در صورت انتخاب صحیح هر یک از سه مورد ذکر شده شما می توانید از شانس بالایی برای ارتقاء و کسب رتبه های بالاتر در موتورهای جستجوگر برخوردار باشید

 

 

برخی از مشتریان ما

logo-samandehi

سخن روز


ما آمده ایم تا با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم.